top of page

1

Sert Zemin

Birgestone Sert Zemin Peyzaj konusunda lider bir kuruluştur. Bahçenizin yürüme yollarını, barbekü ve barbekü alanlarını, taş duvarlarını, Zen köşelerini, gazebo alanını, teras zeminini, oturma köşelerini doğal taş ile ilgili düşlediğiniz tüm işlemlerinizi zengin ürün çeşidi ile tasarlar ve uygular. Bu uygulamalar ile ilgili alt yapı işlemlerini de beton, drenaj sistemleri vs. gibi işlemleri de profesyonel ekipleri ile çözümler. 

2

Bitkisel Peyzaj

Hayalinizdeki bahçenizi gelin birlikte yaratalım. Sevdiğiniz bitkileri, ağaçları yerinizin durumuna göre tavsiyelerimizle birleştirip birlikte seçelim ve bahçenizi elbirlii ile istediğiniz görüntüye kavuşturalım. Gerek tasarım aşamasında, gerekse uygulama aşamasında siz müşterilerimiz bizimle birlikte çalışmak, üretmek istiyorsanız yetkin kadromuz danışmanlık yapmaktan mutluluk duyacaktır.

3

Şelale-Gölet

Bahçenizde doğal ortam yaratmanın en iyi yollarından biri de bir köşenizde akan suyun sesini dinlemek, temiz havayı koklamak için içerisinde balıkları ve bitkileri barındıran doğal gölet ya da şelale oluşturmaktır. Birgestone hayallerinizde ki su objelerini ve dizaynlarını bünyesindeki güçlü peyzaj ekibi ile tasarım olarak sunar ve uygular. 

republica.png
onaltıdokuz.png
innovia.png
şehrizar.png
villa1.png
villa2.png
duvar1.png
zemin2.png
zemin1.png
duvar2.png
çakıl.png
bottom of page